Sa tinem legatura  

3,5%inseamna mai multe activitati
inseamna mai multe evenimente
implica-te! sustine-ne! afla cum
 
 

Herculane Climbing Open 2013 | editia 12

 

CLASAMENT DETALIAT AICI!

 CLASAMENT MASTERS BAIETI/ FETE

1 Lalov Boyko   1 Liscan Delia
2 Corciovei Silviu   1 Ionel Maria Stefania
2 Rus Bogdan   3 Burcea Andreea
2 Petrescu Catalin   3 Varsescu Camelia
2 Petkov Mincho   5 Sarbu Ioana
2 Maris George   5 Racu Diana
2 Sedevi Imre   5 Ciocan Elena
2 Stancescu George   5 Barbulescu Ruxandra
9 Ene Viorel      
9 Batir Oliver      
9 Dragoi Victor      
9 Dima Alexandru      
13 Rosca Dan Ionut      
14 Catargiu Lucian      
15 Stoica Lucian      
15 Nagy Adorjan      
17 Rosca Radu Razvan      
17 Luzan Matyas      
17 Struteanu Mircea      
20 Dicoi Ion Horatiu      
20 Sighiartau Nicolae      

 

CLASAMENT OPEN BAIETI/ FETE

1 Coste Tudor   1 Ognjanovic Milica
2 Bogdan Rares   2 Agape Sandrina
3 Fratila Catalin   3 Matei Oana
4 Chiriac Valentin   4 Dedijer Mira
5 Dumitrica Vasile   5 Palii Marta
6 Morariu Costin   5 Gavlitchi Delia
7 Milea Iulian   7 Maduta Anca
8 Luca Marius   8 Smarandache Iulia
9 Chira Romeo   9 Nichita Miruna
10 Haragus Vlad   10 Gligor Georgiana
11 Lazarescu Dan   11 Bresova Lucie
12 Burcea Daniel   11 Adamu Zdenka
13 Biolan Tiberiu   13 Orsakova Petra
14 Bazacliu Gabriel   14 Omota Sanziana
15 Capusan Vlad   15 Baldasici Oana
16 Gutt Robert   16 Klanigva Karolina
17 Nenad Matic   17 Marghescu Elena
18 Szasz Francisc   18 Simea Ioana
19 Prundeanu Mihnea      
20 Harbuz Paul      
21 Bursuc Lucian      
22 Benoist Cyrille      
23 Damian Vlad      
24 Presecan Alexandru      
25 Valek Dejan      
26 Tomic Milan      
27 Matei Gabriel      
28 Grigoriu Catalin      
29 Radomir Cosmin      
30 Sava Alexandru      
31 Petkov Nikolay      
32 Popa Radu Alexandru      
33 Stefan Andrei      
34 Margarintescu Iulian      
35 Theander Karl      
36 Ilyes Andrei      
37 Maxim Andrei      
38 Adam Alin      
39 Moza Bogdan      
40 Boloveschi Adrian      
41 Bourosu Marius      
42 Iordanescu Florin      
43 Chiorean Claudiu      
44 Siteanu Ovidiu      
45 Lazea Adrian      
46 Laiu Cristian      
47 Dozic Radivoj      
48 Mociran Alexandru      
49 Gheorghiu Gabriel      
50 Deac Razvan      
51 Gheroghiu Gabi      
52 Ferenczi Zoltan      
53 Dobre Catalin      
54 Manojlovic Marko      
55 Dumitrache Tudor      
55 Kokot Tadran      

 

 

PARTENERII NOSTRI

Artmatch
Artmatch
Marmot
Marmot
Sponser
Sponser