Sa tinem legatura  

2%inseamna mai multe activitati
inseamna mai multe evenimente
implica-te! sustine-ne! afla cum
 
 

Herculane Climbing Open 2014 | editia 13

 



CLASAMENT DETALIAT AICI!

CLASAMENT MASTERS BAIETI/ FETE

1 Rus Bogdan   1 Liscan Delia
1 Ene Viorel   1 Ionel Maria Stefania
1 Stancescu George   3 Varsescu Camelia
4 Petrescu Catalin   4 Enache Catrinel
4 Man Cristian   4 Racu Diana
6 Tudor Alvin   4 Ciocan Elena
7 Harbuz Paul   7 Sarbu Ioana
7 Baias Doru   7 Rada Maria
7 Lazarescu Dan   7 Aldea Valentina
7 Dicoi Horatiu   7 Pogacean Cristina
7 Tudosa Costel      
12 Ungureanu Daniel      
12 Popa Laurentiu      
12 Luzan Matyas      
12 Manole Marius      
12 Chiriac Valentin      


CLASAMENT OPEN BAIETI/ FETE

1 Catargiu Lucihan   1 Ognjanovic Milica
2 Bogdan Rares   2 Matei Oana
3 Haragus Vlad   3 Pop Mirela
4 Matic Nenad   4 Rauta Maria
5 Chira Romeo   5 Prundurel Georgiana
6 Muresan Cristian   6 Nichita Miruna
7 Cserei Botond   7 Donici Delia
8 Fratila Catalin   8 Gavlitchi Delia
9 Prundeanu Mihnea   9 Bazacliu Daniela
10 Toma Constantin   10 Chitacu Catalina
11 Muresan Bogdan   10 Constantinescu Mihaela
12 Ratiu Bogdan   12 Vasilescu Irina
13 Capusan Vlad   12 Palii Marta
14 Luca Marius   14 Samoila Andreea
15 Gutt Robert   15 Di Mauro Laura
16 Gheorghe Vlad Stefan   16 Balbasici Oana
17 Biolan Tiberiu   17 Baiesteanu Marijana
18 Bazacliu Gabriel   18 Stobinska Anna
19 Cara Stefan   18 Berlo Anca
20 Sava Alexandru   18 Ciorba Diana
21 Ghimpu Catalin   18 Muresan Nadine
22 Silva Felipe   18 Corodeanu Andreea
23 Combei Cristian   18 Murgescu Silvia
24 Morea Alex   18 Ungurean Alexandra
25 Kaaserer Georg   18 Simea Ioana
26 Jebeleanu Marius      
27 Baluta Emil      
28 Chiriac Ioan      
29 Rosmalin Sergiu Alin      
30 Presecan Alexandru      
31 Nistor Alex      
32 Stefan Andrei      
33 Baiu Horatiu      
34 Talea Girotti      
35 Trifan Emanuel      
36 Adrian Andrei      
37 Grigoriu Catalin      
38 Guna Ioanid      
38 Guna Cristian      
38 Dobrea Dan Ioan      
38 Dobre Andrei      
42 Ciocirla Marius      
43 Copilau Darius      
44 Stefarta Alexandru      
45 Andron Cosmin      
46 Ilief Andrei      
47 Zschatzsch Florian      
48 Dan Radu Bogdan      
49 Bran Horatiu      
49 Vincilir Aleksandar      
51 Tiganus Mihai      
52 Gal Sandor      
53 Constantinescu Mihai      
54 Cristea Tudor      
55 Dobre Catalin      
56 Cara Calin      
56 Moldovean Radu      
56 Bucur Mirel      
56 Chiorean Claudiu      
56 Dumitrica Vasile      
56 Marginean Vasile      
56 Maxim Andrei      
56 Urduzan Vlad      
64 Criveanu Laurentiu Dorel      
64 Dina Filip      
64 Ghidia Cristian      
64 Lazea Adrian      
64 Straton Tudor      
64 Majercsik Gheorghe      
64 Birtas Adrian      
64 Radivoj Dozic      
64 Fodorean Marcel      
64 Beteag Liviu      
64 Iordanescu Florin      
64 Domokos Jeno      
64 Bugadzija Stevan